Kalkulacja dla fotoksiążki

Proszę o pilna kalkulacje fotoksiążki wybrano 40 zdj format 20×20 ksiażka ta sama x3 okładka nie foto raczej klasyczna albo canvas.

Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie to interesuje Panią zamówienie 3 fotoksiążek (a nie fotoalbumów) łącznie z opracowaniem przez nas projektu. Minimalna ilość stron to 28. Przy 40 zdjęciach na jednych stronach będzie 1 zdjęcie na innych 2 zdjęcia. Mogę zaoferować fotoksiążkę Classic 21 x 21 cm.

Okładka może być wytłoczoną arabeską lub bez niej. Dla 3 sztuk mogę zaproponować cenę łączną 185 zł + 22 zł przesyłka kurierska Cena nie obejmuje materiałów na okładki dla których obowiązuje dopłata (na dole w/w strony). W tej samej cenie byłyby również fotoksiążki ze zdjęciami rodzinnymi – okładką Cameo.
Akceptuje wycenę jak przesłać zdjęcia ? Projekt niech bedzie prosty bez udziwnień klient preferuje prostotę i minimalizm. Którą okładkę (Classic czy Cameo) i który materiał Pani wybrała do tych 3-ch fotoksiążek ? Wybieram classic kolor T45 to ciemny granat.
Przygotowaliśmy próbki 5 wersji po kilka stron każda. Bardzo proszę wskazać tą wersję, która najbardziej pani odpowiada. Według niej przygotujemy całość. Wersja „1” zawiera 28 stron na których rozmieściliśmy wszystkie przesłane zdjęcia. Czy kolejność jest prawidłowa ?

Zdjęcia z wesela i kościoła robione były przy przesłonie F2,8 i czułości ISO 2500 co powoduje, że widoczny jest lekki szum w obrazie. W fotoksiążkach drukowanych cyfrowo szum ten jest nieznacznie wzmacniany z uwagi na rastrowy charakter tworzenia obrazu. W fotoalbumach wykonywanych na fotograficznych papierach światłoczułych nie następuje wzmocnienie i jest on mniej widoczny. Czekam pilnie na informacje, które umożliwią nam dokończenie projektu.
Niestety takiego szumu w plikach JPG nie da się łatwo i skutecznie usunąć a drastyczne zabiegi powodują rozmycie ostrości obrazu. Format 21×21 nie ma dużej powierzchni i nie wymaga powiększania zdjęć więc proponuję zdjęcia pozostawić takie jakie są.