Jak zrobić stronę www ?

Wiele osób spyta – ile kosztuje ten CMS ? Jego cena to 299 zł netto. Bardzo mało jak na skrypt o tak dużych możliwościach. Jest też wersja darmowa tego skryptu okrojona z różnych funkcji – raczej można ja polecić dla osób prywatnych.

Ponieważ jest to bardzo popularny CMS i ciągle dynamicznie przybywa ilość instalacji posiada on dodatkowe wsparcie. Jest to portal oferujący sporą ilość różnych dodatków skryptowych, które uzupełniają możliwości tego oprogramowania. Można więc wybrać sobie tylko określone dodatki, które pasują do idei danej strony i robią ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Można tu kupić same dodatki i samemu je zainstalować lub kupić je w opcji z uruchomieniem. Ceny są tych dodatków analogicznie jak i Quick.CMS-a są bardzo atrakcyjne – szczególnie dla firm.

Według nas zakup gotowego dobrego CMS-a wraz z różnymi dodatkami jest wielokrotnie jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem aniżeli tworzenie skryptu strony internetowej od podstaw. Taki cms jest bardziej niezawodny, lepiej dopracowany, lepiej zabezpieczony przed włamaniami, posiada więcej funkcji a co najważniejsze jest relatywnie kilka do kilkunastu razy tańszy.

Wybór i decyzja należy do Ciebie !

Zobacz również stronę: http://fotoksiazki-fotoalbumy.pl/fotoalbum-okladka-foto/