Foto książki

Zdjęcia fotograficzne to z całą pewnością niezwykle trwała i piękna pamiątka. Chcąc podarować najbliższej osobie nietypowy upominek doskonałym prezentem jest fotoksiążka. W takim albumie umieszczone są zazwyczaj fotografie z bardzo ważnych wydarzeń, na przykład z okrągłych urodzin, z dnia zakończenia szkoły podstawowej, fotografie ślubne, zdjęcia ze studniówki czy z dnia ukończenia studiów. To piękny prezent zarówno dla rodziców, dziadków, rodzeństwa, najbliższego przyjaciela czy nawet wychowawcy klasy. Chcąc podarować taką książkę wychowawcy, warto umieścić w niej zdjęcia ze wspólnych wycieczek szkolnych, ważnych akademii, konkursów czy imprez plenerowych. Na okładce książki swoje podpisy mogą złożyć wszyscy uczniowie.

książka ze zdjęciami


Pod każdym zdjęciem można umieścić dokładną datę, krótki opis bądź zabawne hasło, które przywoła piękne, wzruszające lub zabawne wspomnienia.
Tego typu album fotograficzny można zamówić między innymi w popularnych księgarniach a także w wielu sklepach internetowych, które zajmują się produkcją pamiątek. Aby dana firma mogła stworzyć fotoksiążkę np. taką jak tutaj https://www.foto-projekt.com.pl/ , do zamówienia należy dołączyć wybrane fotografie i krótkie opisy a następnie cały plik przesłać drogą mailową bądź dostarczyć osobiście na przenośnym dysku lub płycie CD. Zamawiając książkę przez internet często wystarczy wypełnić specjalny formularz, który dostępny jest na stronie producenta.
Czas realizacji zamówienia wynosi kilka dni roboczych, a koszt takiego albumu mieści się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w zależności od ilości fotografii, długości tekstów i innych usług.


Dodatkowo na albumie można umieścić dedykację lub personalizację. Taka usługa wiążę się oczywiście z dodatkowym kosztem, jednak taka książka prezentuje się niebanalnie i z pewnością zachwyci i wzruszy obdarowywaną osobę. Jest to również idealny upominek dla chrześniaka z okazji osiemnastych urodzin, gdyż w takiej książce można umieścić fotografie z całego dzieciństwa.
Okładkę, tło i elementy graficzne klient wybiera samodzielnie, a książka zostaje drukowana po akceptacji danego modelu przez zamawiającego. Firma zwykle kontaktuje się z klientem drogą mailową lub telefoniczną.


W przypadku komplikacji bądź błędów w tekstach zamawiający na zazwyczaj prawo do reklamacji lub zwrotu produktu w ciągu kilkunastu dni roboczych.