Zbliżają się urodziny bliskiej Tobie osoby, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent….Fotoksiążka to rozwiązanie dla Ciebie!


Jak zabrać się za stworzenie spersonalizowanej fotoksiążki?

Wyszukaj najpierw w Internecie firmy, które oferują projekt fotoksiążki w swoim portfollio. Na stronie internetowej często dostępny jest program do tworzenia fotoksiążek – bardzo intuicyjne narzędzie, z którym na pewno nie będziesz mieć problemów w obsłudze.


To, co jest wyjątkowe w fotoksiążce jako prezencie to fakt, że sam tworzysz projekt fotoksiążki, dobierasz okładkę swojego projektu lub spośród gotowych szablonów, po czym wybierasz zdjęcia i projektujesz i układ na kolejnych stronach. Ciekawym pomysłem jest, żeby twoja fotoksiazka , która będzie opowiadała jakąś historię,to znaczy, żeby zdjęcia łączył jakiś wspólny mianownik.
Na przykład – jeśli to prezent urodzinowy, możesz zdecydować się na przegląd najważniejszych wydarzeń z życia jubilata. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować kocha podróże – wybierz zdjęcia z jej ulubionych wojaży.Jeśli ma jakieś szczególne hobby czy pasję, np. muzykę – zdjęcia z koncertów lub prób. Ogranicza Ciebie tylko Twoja własna kreatywność!


Najważniejsze zalety fotoksiążki to: obdarowany czuje się wyjątkowy – prezent został wykonany specjalnie dla niego – widać, że nie jest to zakup nabyty na ostatnią chwilę, ale przemyślany prezent, w który włożony zostało dużo wysiłku i serca. Ponadto – nie wymaga to od Ciebie ogromnych zdolności manualnych – program do tworzenia fotoksiążek pomoże dobrać Tobie odpowiednie ułożenie zdjęć, kolorystykę, grafiki, itp. Co więcej – przygotowywanie fotoksiążki to frajda także dla Ciebie – miło wspominać wspólne chwile albo przywoływać przyjemne wspomnienia.

Dodaj komentarz