Fotobudka


Jak znaleźć fotobudkę ?


Wpisz w wyszukiwarkę słowa „fotobudka na imprezy”. Przecież podczas domówek czasem z powodu nudy ludzie wpadają na głupie pomysły, które mogą się skończyć nieciekawie. Tymczasem fotobudka to fantastyczna i z pewnością niezapomniana atrakcja. Dzięki niej można utrwalić unikalne chwile spędzone z przyjaciółmi i rodziną. Urozmaici ona nie tylko towarzyskie spotkania, ale także imprezy firmowe, wesela, imieniny oraz urodziny.

To coś w rodzaju automatu do spontanicznego robienia fotografii. Zdjęcia można drukować od razu, zupełnie bez ograniczeń ilościowych. Dodatkowo są one zapisywane na pendrivie, dzięki czemu każdy uczestnik imprezy dostanie kopię i będzie mógł samodzielnie wywołać te zdjęcia, które chce zatrzymać.

Osoby, które myślą, że taka usługa jest droga są w błędzie, ponieważ ceny wynajęcia fotobudki na kilka godzin zaczynają się już od kilkuset złotych. W pakiecie są także różnego rodzaju usługi dodatkowe, jak na przykład możliwość druku własnego tekstu na fotografii, możliwość natychmiastowego wrzucania zdjęć na serwisy społecznościowe, jak Facebook czy Instagram oraz wybór filtra. Czasem można również dostać gotowy album ze zdjęciami oraz prezentację multimedialną z podkładem muzycznym. Ta ostatnia opcja jest polecana głównie na wesela. Ciekawą ofertą przeznaczoną głównie dla firm jest album tradycyjny wklejany . Polega ona na nadrukowaniu logo firmy na ściankach urządzenia i może stanowić atrakcyjną reklamę danej marki.