Fotoalbum dla synka

Chciałbym zamówić fotoalbum dla synka z okazji 5 urodzin, który upamiętniałby chwile od narodzin do 5 urodzin z wykorzystaniem usługi z Państwa projektem.
Zastanawiam się nad zestawem fotoalbumów 30 na 30 plus dwa 25 na 25, albo nad jednym dużym fotoalbumem na 50 stron np. T 27. Jaka jest cena zestawu?

Chciałam jeszcze doprecyzować, czy projekt \”wnętrza\” albumu, rozkład zdjęć, wpisy różnią się w zależności od tego, czy wybiera się tańsza wersję w zestawie czy np. fotoalbum extra?
Zależy mi na wpisach w albumie, ponieważ mam odnotowane pierwsze słowa. Chciałabym umieścić imiona zabawek tych najukochańszych.
Jak długi jest termin realizacji?

Mam zdjęcia w formie elektronicznej i papierowej. Jak je w praktyce dostarczyć?

Projekt dostosowywany jest do formatu, ilości zdjęć, ilości rozkładówek a więc nie ma on wpływu na rodzaj zamówionego fotoalbumu. Takie same teksty, komentarze można umieścić w zestawie jak w pojedynczym fotoalbumie.

Przykłady te dotyczą fotoalbumów ślubnych ale takie cechy jak rodzaj ramek, rozmycia, układy zdjęć itd. pasują do różnej tematyki. Proszę wskazać przykłady podobają i elementy z tych projektów, które najbardziej się podobają. Tego typu wskazówki ukierunkują nas w opracowywaniu projektu.

Podobają się nam przykłady 2A, 3B i 3C i 4A. Podobają nam się duże zdjęcia z rozmyciem, mniejsze bez ramek, ewentualnie rzucające cień – ale to dobrane do charakteru konkretnych zdjęć